Įvyko trečiasis tarptautinis teisininkų teniso turnyras LAW SLAM Lietuvos advokatūros taurei laimėti

Oct
2017
23
22498905_1450910848329723_1635680029734977398_o

Š.m. spalio 14-15 d. Vilniuje vyko trečiasis tarptautinis teisininkų teniso turnyras LAW SLAM Lietuvos advokatūros taurei laimėti. Turnyre varžėsi 6 komandos, o vieną komandą sudarė išimtinai svečiai iš Lenkijos – Katovicų miesto advokatų komanda, savo gretose turinti buvusį profesionalų žaidėją P. Lesniewskį.

Pirmoji pagal skirstymą turnyro komanda iš Lenkijos po atkaklios kovos visgi nusileido lietuviams ir į Lenkiją išsivežė 2 vietos taures. Nugalėtojų komandą atstovavo Tomas Bagdanskis, Mantas Mikalopas, Laura Kovaitė-Simaitienė, Gedminas Nutautas, Donatas Zubrys ir Ingrida Juškaitienė.  Antrosios vietos laimėtojų komandą iš Lenkijos atstovavo Ewa Jurczak, Przemysław Leśniewski, Joanna Olszówka-Zarzecka, Piotr Zarzecki, Anna Mianowska ir Michał Bednarski. Trečiąją vietą ieškovo komanda, kurią atstovavo Paulius ir Darius Matulevičiai, Beata Zykienė, Nerijus Juškaitis, Jonas Udris ir Irmantas Jadzevičius.

Šį kartą pagrindinio komandinio turnyro metu taip pat buvo surengtas ir „blic“ tie-break vienetų vyrų ir moterų turnyras. Vyrų grupėje Tomas Bagdanskis finale nugalėjo svečią iš Lenkijos Michał Bednarski, o moterų grupės finale Ewa Jurczak nugalėjo savo tėvynainę Joanna Olszówka-Zarzecką.

Turnyro nugalėtojus ir svečius pasveikino ir prizus įteikė Lietuvos advokatūros advokatų tarybos narys Edmundas Budvytis. Savo ruožtu Lenkijos advokatų atstovas Piotr Zarzecki įteikė simbolines dovanas nuo Lenkijos advokatūros E.Budvyčiui bei perdavė kvietimą Advokatų tarybos pirmininkui į tarptautinę mokslinę konferenciją Katovicuose apie žmogaus teises Europos Sąjungoje.

Turnyro organizatoriai dėkoja Lietuvos advokatūrai ir advokatų sporto klubo „ADVOCO” už palaikymą ir pagalbą organizuojant turnyrą.

Turnyro akimirkos čia ir čia.